REDACTIEADRES

Brussels Media Centre - Raketstraat 50 bus 16 - 1130 Brussel Tel.: 02 702 71 31 - Fax: 02 702 71 32 - E-mail: info@ikgabouwen.be

REDACTIE

Hoofdredacteur: Eric Cloes (eric.cloes@roularta.be)

Coördinatie en eindredactie: Peter Geens (NL), Anne Mertens (FR)

Redactie website : Eva Kestemont, Lotte Philipsen

Vaste medewerkers: Ingrid Allaerts, Léa Bierlin, Cédric Bourgois, Ilka De Bisschop, Stephan Debusschere, Dirk De Mesmaeker, Stavie Deroc, Sofie De Vriese, Laure Eggericx, Jérémy Goldyn, Agnes Mus, Nicolas Oldenhove, Leen Peeters, Marie-Claire Regniers, Sylvie Reversez, Roel Van Espen, TiM Vanhove/Habitos.be, Philippe Van Someren, Chantal Verrecas, Philip Willaert, Cécile Wolfs

Fotografen: Bernard Boccara, Laurent Brandajs, Bieke Claessens, Liesbet Goetschalckx, Luc Roymans

Illustraties: Marijn Dionys Vertalingen: Miche Dhondt, Carole Guth, Pascale Luyts

PRODUCTIE Productiedirecteur: Eric Van Sint Jan Artdirector: Chris Defossez Stagaire vormgeving: Nathalie Van Looy Grafieken en plannen: Dirk Billen, Helga Orinx, Géraldine Bacquaert Drukkerijcoördinatie: Noël Vande Walle, Geert Neels Fotogravure: Roularta Publishing Druk: Roularta Printing Distributie: AMP - G.D.Luxembourg: KRAUS

UITGEVER

Jos Grobben (jos.grobben@roularta.be)

MARKETING EN PROMOTIE

Caroline Finet (caroline.finet@roularta.be)
Sophie Burgeon (sophie.burgeon@roularta.be)

NATIONALE RECLAMEREGIE

Roularta Media, Z.1. Researchpark 120, 1731 Zellik (Brussels), Tel.: 02 467 56 11, Fax: 02 467 57 57, www.roulartamedia.be

Algemeen Directeur: Philippe Belpaire (philippe.belpaire@roularta.be)

Account Director: Chris Cooreman (chris.cooreman@roularta.be)

Account Manager: Nele Keyaert (0477 87 00 49 - nele.keyaert@roularta.be)

Backoffice: Nadine Mattan

RUBRIEKADVERTENTIES

Account Director: Sandra Seghers (sandra.seghers@roularta.be)

ABONNEMENTENSERVICE

- Abonnementen België: via www.abonnementen.be ('lifestyle')
- Abonnementen buitenland: vraag inlichtingen info@abonnementen.be of 078/ 35 33 13

- Uw abonnement beheren ? Adreswijziging doorgeven ? Tijdelijke onderbreking ?

Via mijn.abonnementen.be

© Copyright by RMG NV - BTW: BE 0434 278 896